Už to bude rok!

Tak je to tady...Váš Hoodoo club bude mít první narozeniny! Je to již rok, co se z bývalých prostor hlavního kvašení Vinohradského pivovaru stalo místo, kde mnoho lidí našlo co hledalo (a mnoho lidí ještě něco najde ve ztrátách a nálezech:)). Potkalo se u nás několik desítek skvělých, nebo alespoň opravdu nadšených interpretů všech žánrů a národností.
Rádi bychom Vám poděkovali za rok strávený s námi. A to pěkně po našem! Takže Připravily jsme pro Vás 3denní narozeninovou oslavu, která začíná ve čtvrtek 15.3. a končí 17.3. v sobotu.
Na podiu se vystřídají např. hi -fi, Bob Saint-Claire, Performing Tomatoes, DJ Czech, který léta tvořící zlámaniny ve Vancouveru, nebo MikkiM, který Vás rozláme live! V sobotu si odpočineme v bluesovým rytmu s Mr Martinem Krausem, The Q-Rats, David Murphy Band a hromadou hostů..
A protože to budou narozeniny, tak nebude chybět něco speciálního k jídlu a pití. I balónky nafoukáme:) a možná bude i ohňostroj!
 

archiv novinek

Nejbližší akce

Novinky

01.01. RIP Korunní 106

V současné době HooDoo club na adrese Korunní 106 už není...o dalších plánech se určitě včas dozvíte!

12.12. Předprodej lístků na ZNK vánoční party v HooDoo

Vstupenky v předprodeji na ZNK vánoční party, která proběhne 20.12. můžete zakoupit za celkovou cenu 250CZK zde:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=106151&code=TICKET&language=2&session_id=315407

 

Těšíme se, bude to velký!

09.12. FUNKYJAZZ soutěž

Soutěž o volné vstupy na akci Funkyjazz 14.12. v HooDoo, voucher na bar za 500, CDs United Heads a Sato-San To, True Tea čaje a votvíráky je TADY!!
 

Naše pivovary