Happy 2nd Hooday!

Rok vyprchal jako poslední bublinka v dobře odstátém pivu a přišel čas natočit si další, druhé...


Dovolujeme si Vás pozvat na oslavu druhých klubových narozenin a to v sobotu 16.3. v 19 hodin a 30 minut! Gratulanty řádně podpoří kromě nějakých těch pochutin a popitin, také pečlivě vybraný výkvět pražské hudební scény.

Přijďte včas!
Večírek totiž rozjedou velmi talentované a rozhodně ne nezkušené funk`n`rollové Vepřové komety, které by jste si neměli nechat ujít! Tempo určitě nezpomalí projekt Pedro Zakatchku, kteří sami svou hudbu přibližují jako Techno Pop Electro Clash Disco Punk!

A pak už přijde na řadu pražská formace, kterou netřeba představovat, nesmrtelný band United Heads!
Večer se nám začíná pozvolna lámat a je třeba zlomit i hudbu. Půlnocí nás provede čechošvícarský projekt Radio A! Kapela která vznikla na popud českého bubeníka a muzikanta Petra Mikulíka a je obsazena profesionálními hudebníky ze všech koutů české scény. Jejich produkce je propojená od jazzu, přez reggae až do junglu s patrnými sklony k hc. To si nenechte ujít!
Po Radiu A Vás zcela jistě osloví bubenický guru české scény, který působí v několika jazzových i tanečních projektech. Nebude to nikdo jiný než Thom Herian z N.O.H.A a o doprovod na gramofony se postará královna českého drum and bassu BABE LN!
Rozhodně uctivě bude pokračovat velmi úspěšný DJ P.No a kdo dosud netančil, tak ho rozhodně rozhýbe electroswing v podání MC Dawe, DJ MNGL a Rudyho Browna na saxofon. Nebo náš rezidentní pražský tech-housový projekt SWEETSOUR.CZ


A jak bývá zvykem, ranní JAM Vás určitě taky potěší:)
 

archiv novinek

Nejbližší akce

Novinky

01.01. RIP Korunní 106

V současné době HooDoo club na adrese Korunní 106 už není...o dalších plánech se určitě včas dozvíte!

12.12. Předprodej lístků na ZNK vánoční party v HooDoo

Vstupenky v předprodeji na ZNK vánoční party, která proběhne 20.12. můžete zakoupit za celkovou cenu 250CZK zde:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=106151&code=TICKET&language=2&session_id=315407

 

Těšíme se, bude to velký!

09.12. FUNKYJAZZ soutěž

Soutěž o volné vstupy na akci Funkyjazz 14.12. v HooDoo, voucher na bar za 500, CDs United Heads a Sato-San To, True Tea čaje a votvíráky je TADY!!
 

Naše pivovary