FUSION party IV

15. listopadu 2013 se uskuteční v pořadí již čtvrtá a pro letošní rok poslední párty Fusion. Proto jsme si pro vás připravili opravdu třešinku na dortu, kterou pomyslně uzavřeme první sezonu na klubové scéně. Tou třešinkou je deep house mág, DJ a producent Mario Aureo z nedalekého Berlína zastupující značky jako např. Soulfooled, Yippiee, Jackmode, Colourful, Einmaleins a Bouq. Samozřejmě jsme velice rádi, že přijal naše pozvání na tuto undergroundovou noc a o to víc, že to bude Mariovo první vystoupení v ČR...
Tohoto ve světě respektovaného umělce doplní dva residenti párty Fusion - Jag Kiranmay ze Seva Records a Rob Smile z Deep Smoke. Posledním hostem, který se zde představí, bude DJ Vasquez z BPM.dj. Čtyřlístek DJs máme kompletní a to vše podtrhne, jak je již na párty Fusion zvykem, kvalitní sound system od značky Cerwin Vega, který patřičně rozvibruje celý klub svými nekompromisními basovými frekvencemi. 
 
Sečteno a podtrženo, bude to mejdan jak se patří, na kterém byste rozhodně neměli chybět!

archiv novinek

Nejbližší akce

Novinky

01.01. RIP Korunní 106

V současné době HooDoo club na adrese Korunní 106 už není...o dalších plánech se určitě včas dozvíte!

12.12. Předprodej lístků na ZNK vánoční party v HooDoo

Vstupenky v předprodeji na ZNK vánoční party, která proběhne 20.12. můžete zakoupit za celkovou cenu 250CZK zde:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=106151&code=TICKET&language=2&session_id=315407

 

Těšíme se, bude to velký!

09.12. FUNKYJAZZ soutěž

Soutěž o volné vstupy na akci Funkyjazz 14.12. v HooDoo, voucher na bar za 500, CDs United Heads a Sato-San To, True Tea čaje a votvíráky je TADY!!
 

Naše pivovary